Ana sayfa Genel Ekonomi SESOB İLE BAHÇEŞEHİR KOLEJİ ARASINDA İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZALANDI

SESOB İLE BAHÇEŞEHİR KOLEJİ ARASINDA İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZALANDI

Sakarya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği ile Bahçeşehir Okulları Sakarya Kampüsü arasında indirim protokolü imzalandı. Protokol ile SESOB üyeleri ve üye çalışanları Bahçehir Kolejinin eğitim fırsatlarından uygun imkânlar ile yararlanacak.

PROTOKOL İMZALANDI

Sakarya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği, birliğe bağlı oda üyelerine yönelik işbirliği ve indirim protokolleri imzalaya devam ediyor. Son olarak Bahçeşehir Okulları Sakarya Kampüsü ile Sakarya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği arasında protokol imzalandı. İmzalanan protokol sonrasında SESOB üyesi ve üye çalışanları, Bahçeşehir Okullarının eğitim imkânlarından uygun imkânlarla yararlanabilecek.

HAYIRLI OLSUN

İmza töreninde konuşan Sakarya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Alişan, “Bugün imzaladığımız işbirliği protokolü ile SESOB’a bağlı odalarımıza kayıtlı üyelerimize ve üyelere bağlı çalışanlarına, Bahçeşehir Koleji Sakarya Kampüsüne yeni kayıtlarında cazip bir indirim sağlamış olacağız. Protokolümüzün hayırlı olmasını temenni ediyoruz. Bu protokolden yararlanmak isteyen üyelerimiz odamızdan bilgi alabilirler. Eğitim konusunda her zaman işbirliklerine açık bir kurum olarak, bu konuda her türlü olumlu girişime açık olduğumuzu da yeniden belirtmek isteriz” dedi.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz