Ana sayfa Sanayi SEKTÖRÜN TÜM ETİKET İHTİYACI ETİKETTEN ENDÜSTRİYEL’DE

SEKTÖRÜN TÜM ETİKET İHTİYACI ETİKETTEN ENDÜSTRİYEL’DE

Sakarya’da üretim yapan Etiketten Endüstriyel Ürünler, sektörün birçok ihtiyacını karşılıyor.

Etiketten Endüstriyel Ürünler sadece Sakarya değil Türkiye’nin birçok iline sunduğu hizmetlerle de dikkat çekiyor. Erenler ilçesinde bulunan modern fabrikasında üretime devam eden Etiketten Endüstriyel Etiket Üretimi, bölgede birçok önemli markaya farklı etiket çözümleri sunuyor. Her geçen gün ilerleyen baskı teknolojilerinde son trendleri ve üretim standartlarını hedefleyen Etiketten, sektörünün önemli markalarından biri oldu. Etiketten Endüstriyel Ürünler, Traffolye Etiket, Alimunyum Etiket, Leksan Etiket, Damla Etiket, Çıkartma Etiket, QR Barkod Etiket ve Ürün Ambalaj Etiketleri üretimi gerçekleştiren Etiketten, büyük sanayi kuruluşlarının tüm baskı ve etiket ihtiyaçlarını tek çatı altında gerçekleştiriyor.

SEKTÖRÜN İHTİYAÇLARINI KARŞILIYORUZ
Etiketten Endüstriyel Etiket Üretimi Kurucusu İbrahim Arabul, Etiketten markası ile sektörün ihtiyaçlarını anlayarak bunlara uygun çözümler sunduklarını ifade ederek, “Etiketten Türkiye’nin birçok bölgesinde bulunan büyük sanayi kuruluşlarına kaliteli hizmet prensibi ile çözümler üretmektedir. Ürünlerimizin kalitesi ve vizyonel anlayışımız ile markalaşma sürecimizde kat ettiğimiz mesafe son derece sevindirici. Büyüme sürecimize devam ederek şehrimiz ve ülkemiz için üretmeye, yerli ve milli ekonomiye katkı sağlamayı sürdüreceğiz” dedi.

Etiketten Endüstriyel Kurucusu İbrahim Arabul

KALİTELİ ÜRETİM
SATSO ve MOBİSAD Yönetim Kurulu Üyesi de olan Arabul, Etiketten Endüstriyel Ürünlerin farklı etiket çözümleri sunduğunu belirterek, “Otomotivden iklimlendirmeye, ağır sanayiden elektronik ürünlere kadar birçok farklı üretim alanına özel etiket çözümleri sunuyoruz. Ürünlerin markalarında saklı olan ruhu yansıtacak kalitede üretim yapıyoruz” diye konuştu. Etiketten Endüstriyel Ürünler hakkında bilgi almak için www.etiketten.com.tr adresinde bulunan web sitesinden bilgi almak mümkün.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz