Ana sayfa Teknoloji SATSO’dan ‘Üye Hizmet Kiti’

SATSO’dan ‘Üye Hizmet Kiti’

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası; üyelerinin aidiyet duygusunu güçlendirmek, yeni üyelerini hizmetleri, oda organları ve birimleri hakkında bilgilendirmek, SATSO üyeliğinin ayrıcalıklarını anlatabilmek amacıyla Üye Hizmet Kiti hazırladı.

SATSO’nun çalışmalarını yakından takip edilebilmesi ve üyelerin ilk kayıt işlemlerinin ardından bilgi edinebilmelerine yardımcı olmak amacıyla hazırlanan Üye Hizmet Kiti; Üyelik levhası, Başkanın Mesajı, SATSO anahtarlığı, SATSO rozeti, Oda yayınları, not defteri ve çevre dostu kalemden oluşuyor.
Üye Hizmet Kiti,  yeni üyelik işlemi yapan ilk üyeye Başkan Akgün Altuğ tarafından takdim edildi.

SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, kuruluş işlemlerini tamamlayarak SATSO üyesi olan Alfadef Otomotiv Sanayi Limited Şirketi sahibi üyeyi tebrik ederek hayırlı olsun dileklerini sundular.

‘SATSO ÇOK İŞ YAPAR’
Üye Hizmet Kiti’ni takdim eden Başkan Altuğ, “SATSO ailemize hoş geldiniz. Her zaman dile getirdiğimiz gibi iletişim kuramadığımız, ulaşamadığımız üye bizim değildir.  Bu yüzden bütün üyelerimizle güçlü ve gerçek bir iletişim kurmak bizim önceliğimizdir.  Ve SATSO üyesi olmanın bir ayrıcalık olduğunu üyelerimize hissettirmenin ve bu ayrıcalığı yaşatmanın gayretindeyiz. SATSO tüm çalışmalarında evrensel etik değerleri, sosyal sorumluluğu ve çevre duyarlılığını gözetir. Üyelerimize hizmet etmenin gururunu yaşıyoruz. ‘SATSO Ne iş yapar?’ sorusunu üyelerimiz nezdinde ortadan kaldırarak, ‘SATSO çok iş yapar’ görüşünün güçlenmesi adına çalışmalarımız devam edecek.” ifadelerini kullandı.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz