Ana sayfa Güncel Sapanca’ya 5 Yıldızlı Termal Otel Yapılıyor

Sapanca’ya 5 Yıldızlı Termal Otel Yapılıyor

Adapazarı’nda bir oteli bulunan dünyada ünlü Ramada Oteller zinciri, 85 milyon TL’lik yatırımla Sapanca’ya 5 yıldızlı termal otel inşa edecek.

EKOSAKARYA

Wyndham Hotel Group’a ait olan ve 60’dan fazla ülkede 800’ü aşkın otel ile faaliyet gösteren Ramada Otel, Sakarya’daki ikinci otelini Sapanca’ya açmaya hazırlanıyor.

İlk otelini geçtiğimiz yıllarda Adapazarı İlçesinde açan Ramada, Sapanca’da ise 5 yıldızlı bir termal oteli hizmete açacak.

Sapanca İlmiye Mahallesinde inşa edilecek otel 85 milyon TL’ye mal olacak.

Ramada Resort Thermal And Convetion Center adı ile faaliyet gösterecek olan otel, 9 dönüm arazi üzerine kurulacak. 200 odalı inşa edilecek olan otel 7 katlı olacak ve toplam kapalı alanı 13 bin metrekare olacak.

Franchise modeli ile çalışan Ramada Otellerinin Sakarya’daki yeni otelinin yatırımını, Adapazarı ilçesindeki Ramada’nın da sahibi olan Karaaslan Ailesi gerçekleştirecek. Otelcilik sektöründen önce Kraas AVM’nin de sahibi olan Karaaslan ailesi, Sapanca’da inşa edilecek 5 yıldızlı termal otel ile Sakarya’daki ikinci otelini hizmete almış olacak.

Otel bünyesinde resepsiyon, lobi, farklı tipte odalar, restaurantlar, eğlence ünitesi, kapalı/açık yüzme havuzları, termal havuzlar, Türk hamamı, sauna, spa, buhar odaları, tuz odası, jakuzili havuz, buz odası, masaj odası, spor salonu, çocuk oyun odası, kuaför, mescit, dükkan, çalışma ofisi, okuma odası, otopark, çok amaçlı salon, kafeterya, teras, toplantı salonları yer alacak.

Otelin hizmete girmesinin ardında ise 100 kişiye istihdam sağlayacak.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz