Ana sayfa Esnaf SAKARYA’DA RAMAZAN PİDESİNİN FİYATI BELLİ OLDU

SAKARYA’DA RAMAZAN PİDESİNİN FİYATI BELLİ OLDU

SESOB Fiyat Belirleme Komisyonu tarafından bu sabah yapılan toplantı sonrasında Ramazan ayında satılması planlanan pide fiyatları belirlendi.

SESOB toplantı salonunda bir araya gelen Fiyat tespit komisyonu 370 gram Ramazan pidesinin 4 TL, 560 Gram Ramazan pidesinin ise 6 TL’den satılmasını uygun buldu. Birlik Fiyat Tespit Komisyonunun Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu’na sunduğu bu teklif yarın Sakarya Valiliğine yollanacak.

​İŞTE YAPILAN O AÇIKLAMA

SESOB Yönetim Kurulu toplantı salonunda bir araya gelen Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Fiyat Tespit Komisyonuna Cemil Varlıca başkanlık ederken Turhan Salihoğlu, Kadir Yazgan, İsmet Yıldız ve Mehmet Altay ise üye olarak toplantıda yer aldı.

Merkez ve ilçelerde faaliyet gösteren odaların talepleri doğrultusunda Ramazan Pidesi fiyatları ve gramajlarının görüşüldüğü toplantıda 370 gram Ramazan Pidesinin 4 TL, 560 Gram Ramazan Pidesinin ise 6 TL’den satılmasına uygun görüş bildiren Birlik Fiyat Tespit Komisyonu, Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulunun onayına sunması için Birlik Genel Sekreterliğe ilettiği belirtilmiştir.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz