Ana sayfa Uncategorized Sakarya’da markette kalitenin adı Sakmar

Sakarya’da markette kalitenin adı Sakmar

Sakarya’nın en önemli marketlerinden olan Sakmar, 2003 yılından beri alışverişte kalite ve güvenin adıdır.

Sakmar Süpermarket, Serdivan ilçesinde 2003 yılında Serdivan’da Sakmar Tunatan karşısı açtığı ilk mağazası ile Sakarya halkının genel tüketim ihtiyaçlarını binlerce farklı çeşitteki en kaliteli ürünleri en uygun fiyatla sunmayı ilke edinmiştir. 2007 yılında Mithatpaşa, 2008 yılında Arifiye ve 2012 yılında Beşköprü’de kazandırmış olduğu mağazalarla değerli Sakarya halkına her yeni bürgün daha da yakınlaşmaktadır. Sakmar’ın şu an 4 şubesi bulunmaktadır.

Sakmar’da meyve sebze reyonunda en taze meyve ve sebzeler, et reyonunda olduğu gibi bulunaktadır. Sakmar Kırmızı Et reyonunda en taze et ürünleri en hijyen şekillerde müşterilerine ulaştırılmakta olup, özellikle züccaciye ve diğer reyonlarında da Sakmar kaliteden ödün vermemektedir. Sakmar indirim günleri ile Sakmar Sakarya’da market indirimleri uygular.

www.sakmar.com.tr adresinde bulunan web sitesinde hizmetler hakkında detaylı bilgi alınabilen Sakmar kırmızı et konusunda Sakarya’da markadır. Kırmızı Et ürünleri Sakmar Sakarya’da her daim taze ve hijyen bir şekilde vatandaşlara ulaştırılmaktadır. Sakarya Kasaplar Odası mezbahasında veteriner kontrolünde kesilen kırmızı etler, Sakmar Sakarya’da satılmaktadır.

Sakmar ayrıca manav reyonunun tazeliği ile de dikkat çekmektedir. Sakmar manav reyonu en taze ürünleri en iyi fiyata müşterilerine sunar. Sakmar manav ve sebze reyonu, Sakmar kırmızı et reyonu Sakarya kırmızı et sektöründe perakende satış yapan firmalar arasında markadır.

Sakmar Sakarya’da indirim günleri düzenlemektedir. Sakarya market indirimlerinde ve Sakmar haftanın ürünleri kategorilerinde Sakmar düzenli indirimler gerçekleştirmektedir. Sakmar İndirim günleri Sakmar Sakarya’da en uygun fiyatlı ürünleri müşterilerine sunar. Sakmar indirimlerini takip etmek için www.sakmar.com.tr adresinde bulunan web sitesinde Sakmar haftanın indirimleri takip edilebilir.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz