Ana sayfa Güncel Sakarya’da 9 İlçede Kaymakamlar Değişti

Sakarya’da 9 İlçede Kaymakamlar Değişti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzası ile yayınlanan kararname ile Sakarya’da 9 ilçenin kaymakamı değişti.

Cumhurbaşkanlığı atama kararları Resmi Gazetede yayınlandı. Kararlar ile Sakarya’da 9 ilçenin Kaymakamı değişti. Kaymakamı değişen ilçeler Adapazarı, Erenler, Pamukova, Serdivan, Ferizli, Geyve, Sapanca, Taraklı ve Söğütlü oldu.

İŞTE DEĞİŞEN VE YERLERİNE GELEN KAYMAKAMLAR

Adapazarı Kaymakamı Yusuf Ziya Çelikkaya, İzmit Kaymakamlığına atandı. Çelikkaya’nın yerine ise Balıkesir Altıeylül Kaymakamı Oktay Kaya getirildi.

Pamukova Kaymakamı Cemal Demiryürek, Teftiş Kurulu Başkanlığına Mülkiye Müfettişi olarak atanırken yerine ise Kırklareli Vali Yardımcısı Mustafa Ünlüsoy geldi.

Erenler Kaymakamı Necip Çakmak’ın yerine ise Balıkesir Bandırma Kaymakamı Günhan Yazar atandı.

Serdivan Kaymakamı Muhsin Çatmadım Sakarya Vali Yardımcısı olurken yerine ise Hatay Reyhanlı Kaymakamı Ali Candan atandı.

Ferizli Kaymakamı Bahattin Alp Arslanköylü, Kütahya Simav Kaymakamı olurken yerine ise Samsun Vali Yardımcısı Hasan Balcı Ferizli Kaymakamı oldu.

Geyve Kaymakamı Mustafa Kutlu Sakarya Vali Yardımcısı olurken yerine ise Sinop Gerze Kaymakamı Murat Güven getirildi.

Sapanca Kaymakamı Bilgehan Bayar, Muğla Bodrum Kaymakamı olurken yerine ise Artvin Hopa Kaymakamı Abdurrezzak Canpolat getirildi.

Söğütlü Kaymakamı Cevat Uyanık Sakarya Valiliği Huku Müşavirliğine atanırken yerine ise Giresun Tirebolu Kaymakamı Cevat Gün geldi.

Taraklı Kaymakamı Abdullah Arslantürk Adıyaman Çelikhan Kaymakamı olurken yerine ise Sinop Valiliği Kaymakam Adayı Halis Hacıismailoğlu atandı.

Sakarya Valiliğinde Kaymakam Adayı olarak görev yapan Ahmet Ali Atıntaş Kayseri Yenişehir Kaymakamı, Mustafa .Atış Çorum ise Mecitözü Kaymakamı oldu.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz