Ana sayfa Şirket Haberleri “SAKARYA EKONOMİSİ İLE HER GEÇEN GÜN BÜYÜYOR”

“SAKARYA EKONOMİSİ İLE HER GEÇEN GÜN BÜYÜYOR”

Vali Ahmet Hamdi Nayir, her hafta gerçekleştirdiği sanayi kuruluşları ziyaretleri kapsamında bu hafta Güneşoğlu Süt Ürünleri tesislerinde incelemelerde bulundu.

Söğütlü Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli’nin de eşlik ettiği ziyarette Söğütlü İlçesi 3. Organize Sanayi Bölgesinde bulunan fabrikanın Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer Güneş, yönetim kurulu üyeleri Cihan Gökhan Güneş ve Aykut Gürkan Güneş ile çalışanlar tarafından karşılanan Vali Ahmet Hamdi Nayir, idari binada üretim faaliyetlerine dair genel bilgiler aldıktan sonra tesislere geçti.

Vali Ahmet Hamdi Nayir’i ağırlamaktan büyük onur duyduklarını belirten Muzaffer Güneş, 350 kişinin istihdam edildiği şirketin dünden bugüne gelişimi ve tarihçesini de anlattı. Aynı zamanda 3. OSB Müteşebbis Heyet Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve 3. OSB Sanayiciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanlığı görevlerini de yürüten Güneş, 1964 yılında Sakarya’da aile şirketi olarak üretim faaliyetine başlayan fabrikada son teknolojiler kullanılarak yoğurt, ayran, beyaz peynir, kaşar peyniri, yöresel peynirler, mozerella, tereyağı, lor, krema ve krem peynir ürettiklerini, bununla birlikte ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerine sahip olduklarını ifade etti.

Fabrikanın üretim tesislerinde incelemelerde bulunarak çalışanlara da kolaylıklar dileyen Vali Ahmet Hamdi Nayir, ekonomisi ile de her geçen gün büyüyen ve her alanda güçlenen bir İl haline geldiğimizi, Sakarya’mızda bulunan sanayi kuruluşlarımızın üretim ve istihdam alanında ilçelerimize de büyük katkıları olduğunu belirterek, bu anlamda ülke ekonomisinin de canlanması için büyük gayret gösteren tüm iş adamlarımızın her zaman destekçileri olacaklarını söyledi.

Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer Güneş ve yönetim kurulu üyeleri ile İlimizin sanayisi üzerine de bir süre sohbet eden Vali Ahmet Hamdi Nayir, hayırlı kazançlar dileğinde bulunduktan sonra fabrikadan ayrıldı.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz