Ana sayfa Şirket Haberleri Myfi’nin Müşteri Hizmetleri Artık Daha Aktif

Myfi’nin Müşteri Hizmetleri Artık Daha Aktif

Business woman wearing headset working on computer with colleagues in background

Sakarya’nın interneti Myfi, daha kaliteli hizmet vermek amacıyla Müşteri Hizmetleri Çağrı servisinin çalışma sürelerini değiştirdi. Myfi’nin müşteri destek merkezi artık gece 22.00’ye kadar hizmet verecek.

ÇAĞRI MERKEZİ
Sakarya’da altyapı sorunu yaşayan kullanıcılar başta olmak üzere, yüksek hızda yükleme ve indirme hızına ihtiyaç duyan kullanıcılara hizmet veren İnternet Servis Sağlayıcısı Myfi, Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezinin çalışma saatlerini uzattı. Buna göre haftanın 6 günü Myfi’nin teknik destek hizmeti de veren çağrı merkezi, 09.00-22.00 saatleri arasında müşterilerine hizmet verecek. Servis Pazar günleri ise 09.00-19.00 saatleri arasında çevrimiçi olacak.
SAATLER DEĞİŞTİ
Müşteri Hizmetlerinin hizmet saatlerini değiştirdiklerini aktaran Myfi Networks Genel Müdürü Hakan Yıldız, “Daha iyi hizmet kalitesi için Müşteri Hizmetlerimiz 09.00-22.00 saatleri arasında çevrimiçi olacak. Değerli kullanıcılarımıza daha kaliteli ve uzun süreli hizmet vermek için standartlarımızı iyileştirmeyi sürdüreceğiz” dedi.
MYFİ HAKKINDA
Ayda sadece 55 TL’den başlayan fiyatlarla AKK’siz ve altapısız internet imkanı sunan Myfi’nin ayrıca şirketlere yüksek upload çözümleri, simetrik internet paketleri ve Metro Ethernet seçenekleri de bulunuyor. Sabit ücret, taahhüt ve limitin olmadığı Myfi’ye abone olmak için 0264 440 00 00 numaralı telefondan ve www.myfi.com.tr adresinden bilgi almak mümkün.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz