Ana sayfa Genel Ekonomi Işıksu, Genç İş Adamları ile Buluştu

Işıksu, Genç İş Adamları ile Buluştu

Sakarya Genç Girişimciler ve İş Adamları Derneği’nin yönetim kurulu toplantısına katılan, Adapazarı Belediyesi’nin hayata geçirdiği projeler ve çalışmalardan bahseden Başkan Mutlu Işıksu, “Bizim için aslolan hakikatli bir şekilde medeniyetimizden ilhamla gönüllere dokunan ve gerçekten ihtiyaca cevap veren projeleri hayata geçirmektir. Kalbi Adapazarı’mız için çarpan herkesle birlikte güzel çalışmalara imza atmaya ve birlikte başarmaya devam edeceğiz.” dedi.

Işıksu, Genç İş Adamları ile Buluştu

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Sakarya Genç Girişimciler ve İş Adamları Derneği (SAKARYAGİAD) Yönetim Kurulu Toplantısına katıldı. Teknik İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Yusuf Özden, meclis üyeleri Behlül Bayrak ve Evren Çakırsoy’un da katıldığı toplantıda konuşan SAKARYAGİAD Başkanı Zafer Bekdemir, Dernek olarak Başkan Işıksu’yu misafir etmekten duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Işıksu’ya Teşekkür

Buluşmada konuşan Bekdemir, dernek olarak, şehirde üreten ve istihdam oluşturan genç girişimcileri bir çatı altında toplayarak örnek bir topluluk oluşturma amaçlarının oluşturduğunu aktardı. Bekdemir, “Şehrimize layık olacak hizmetler sunmak için çalışıyor ve genç girişimciler olarak şehrimize katkı sağlayacak projelerde yer alıyoruz. Mutlu Başkanımıza bizlere değer verdiği ve toplantımıza katıldığı için çok teşekkür ediyor, Adapazarı’mız için yaptığı çalışmalarda destekçisi olduğumuzu ifade ediyoruz.” diye konuştu.

Gönüllere Dokunan ve İhtiyaca Cevap Veren Projeler

Bekdemir’e düşünceleri ve nezaketi için teşekkür eden Başkan Mutlu Işıksu, Adapazarı Belediyesi’nin hayata geçirdiği projeler ve çalışmalardan bahsetti. Çalışmalarındaki anlayışlarından bahseden Başkan Işıksu, “Adapazarı’mızın tarihinden günümüze kadar gelen her tecrübesine hâkim bir şekilde, tüm meselelere insan odaklı bakarak, çözüme yönelik düşünmek, şehri aslına döndürmek ve yeniden inşa etmek fikriyatı üzerinde durduk. Bizim için aslolan hakikatli bir şekilde medeniyetimizden ilhamla gönüllere dokunan ve gerçekten ihtiyaca cevap veren projeleri hayata geçirmek ve Adapazarı’mıza yakışan mekanları şehir insanına kazandırmaktı ve hamdolsun bize nasip olan çalışmalar da hedeflerimizi gerçekleştirmeye doğru adım adım yaklaştırıyor.” dedi.

Adapazarı’mızı Çok Seviyoruz

Başkan Işıksu, konuşmasının son bölümünde ise şunları kaydetti; “Biz Adapazarı’mızı çok seviyoruz ve hep birlikte daha çok sevmeliyiz. Yolculuğumuzun sloganı olarak da bu cümleyi seçtik. Adapazarı’nı çok seviyoruz dedik. Kalbi Adapazarı’mız için çarpan herkesle birlikte güzel çalışmalara imza atmaya ve şehrimizi yarınlara olması gerektiği şekliyle taşımak için gayret etmeye ve birlikte başarmaya devam edeceğiz.”

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz