Ana sayfa Şirket Haberleri Etiketten, Türkiye Markası Olma Yolunda

Etiketten, Türkiye Markası Olma Yolunda

Sakarya’da bulunan Etiketten Endüstriyel Ürünler, kısa sürede adından söz ettirerek Türkiye genelinde sektörün en önemli markalarından biri haline geldi.

TÜRKİYE’NİN 81 İLİNE ÜRETİM
Sakarya’da kurulan ve başta Sakarya olmak üzere Türkiye’nin 81 iline yönelik etiket üretim ve baskı çözümleri sunan Etiketten Endüstriyel Ürünler, sektörde adını duyuruyor. Erenler ilçesinde bulunan modern fabrikasında üretime devam eden Etiketten Endüstriyel Etiket Üretimi, özellikle imalat ve sanayi sektörü için sunduğu farklı çözümlerle üreticilerin yanında olmaya devam ediyor. Etiketten Endüstriyel Ürünler, Traffolye Etiket, Alimunyum Etiket, Leksan Etiket, Damla Etiket, Çıkartma Etiket, QR Barkod Etiket ve Ürün Ambalaj Etiketleri gibi alanlarda üretim gerçekleştirirken, farklı çözümlerde sunuyor.

FARKLI SEKTÖRLERE ÜRETİM
Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarının konuşlandığı Marmara Bölgesinde faaliyetlerini hızlandıran Etiketten Endüstriyel, Profesyonel Etiket Çözümleri ile otomobil, savunma sanayi, beyaz eşya, mobilya, tekstil ve iş güvenliği gibi sektörlere özel çözümler üretiyor. Etiketten Endüstriyel Ürünler ayrıca büyük sanayi kuruluşlarının tüm baskı ve etiket ihtiyaçlarını tek çatı altında gerçekleştiriyor.

ÖZEL ÇÖZÜMLER
Çalışmaları hakkında bilgilendirmelerde bulunan Etiketten Endüstriyel Etiket Üretimi Kurucusu İbrahim Arabul, Sakarya’da üretim yapan bir firma olarak Türkiye’nin 81 ilindeki üreticiler için özel çözümler sunduklarını dile getirdi. Arabul, birçok farklı sektöre özel çözümler sunduklarını belirterek, “Etiketten olarak firmalara profesyonel etiket çözümleri sunuyoruz. Örneğin beyaz eşya sektörü için eşyaların kullanım bilgileri, teknik uyarılar ve marka yaptıştırma etiketleri ürettiğiniz gibi otomotiv sanayisi için de gösterge etiketleri, şaşi ve araç bilgilerini içeren metal etiketler ve marka etiketlerinin de üretimi yapıyoruz. Tüm firmalarımız için özel çözümler geliştiriyoruz” dedi.

YERLİ VE MİLLİ ÜRETİM
Arabul son olarak ise şunları kaydetti: “Etiketten Türkiye’nin birçok bölgesinde bulunan büyük sanayi kuruluşlarına kaliteli hizmet prensibi ile çözümler üretmektedir. Ürünlerimizin kalitesi ve vizyonel anlayışımız ile markalaşma sürecimizde kat ettiğimiz mesafe son derece sevindirici. Büyüme sürecimize devam ederek şehrimiz ve ülkemiz için üretmeye, yerli ve milli ekonomiye katkı sağlamayı sürdüreceğiz. Otomotivden iklimlendirmeye, ağır sanayiden elektronik ürünlere kadar birçok farklı üretim alanına özel etiket çözümleri sunuyoruz. Ürünlerin markalarında saklı olan ruhu yansıtacak kalitede üretim yapıyoruz.”

Etiketten Endüstriyel Ürünler Erenler İlçesinde 2 bin Metrekarelik Fabrikasında üretim yapıyor.

ÜCRETSİZ BİLGİ ALIN VE RANDEVU OLUŞTURUN
Etiketten Endüstriyel Ürünler hakkında bilgi almak için www.etiketten.com.tr adresinde bulunan web sitesinden bilgi almak mümkün. Firmanın ürünleri hakkında bilgi almak ve müşteri temsilcileri ücretsiz randevu oluşturarak hizmetleri yakından tanımak içinde 0264 440 0 111 numaralı telefondan ulaşılabiliyor. Erenler ilçesinde 2 bin metrekarelik alanda üretimine devam eden Etiketten Endüstriyel Ürünler, 2004 yılından beri sektörde yer alıyor. Etiketten Endüstriyel Ürünler ayrıca kendi bünyesi altında Beyaz Eşya Sektörüne özel EtiCut ve özel defter tasarımları alanında Wook markalarını da barındırıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz