Ana sayfa Genel Ekonomi Altuğ ve Karademir’den Bakan ziyareti

Altuğ ve Karademir’den Bakan ziyareti

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ve AK Parti Disiplin Kurulu Yedek Üyesi Serhat Karademir, Ticaret Bakanı Mehmet Muş’a makamında ziyaret etti.

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, AK Parti Disiplin Kurulu Yedek Üyesi Serhat Karademir ile birlikte Ankara’da Ticaret Bakanı Mehmet Muş’a makamında ziyaret etti.

Ziyaret ile ilgili SATSO’dan yapılan açıklamada ise şunlar kaydedildi:

Başkan Altuğ, Ticaret Bakanı Mehmet Muş ile yaptığı görüşmede Sakarya iş dünyasının selamlarını ileterek Sakarya ile ilgili istişarelerde bulundu.

Ziyaretin ardından değerlendirmede bulunan Başkan Altuğ, “Ticaret Bakanımız Sayın Mehmet Muş’u makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledik.

Sayın bakanımıza, Sakarya’nın sosyo ekonomik yapısı, sınai, ticari ve tarımsal faaliyetleri hakkında detaylı bilgiler aktardık. Türkiye’nin ilk özel müteşebbis bankasının kurulmasına ev sahipliği yapan ticaretin ata kenti bir bölgenin temsilcileri olarak Sakarya’nın özel bir kent olduğunu anlattık.

Özellikle Sakarya’nın ihtiyaçlarına yoğunlaştığımız konuşmamızda yeni gümrük binası ihtiyacımızı dile getirdik. Ayrıca, Ticaret İl Müdürlüğümüze yeni bir hizmet binası konusunda da talebimiz oldu. Bu konular üyelerimizden ve paydaşlarımızdan tarafımıza iletilen konular arasındaydı. Detaylı paylaşımlar ve talepleri anlatmak için Sayın Bakanımızı Odamızda ağırlamaktan büyük memnuniyet duyacağımızı da belirttik.

Kendisi programlarının uygunluğu doğrultusunda katılmaktan memnuniyet duyacağını ifade etti. Genel itibariyle oldukça verimli ve olumlu bir görüşme gerçekleştirdik. Bakanımız sorunları ve çözüm önerilerimizi oldukça dikkatli dinledi. Bakanımıza misafirperverliği dolayısıyla teşekkür ediyor ve görevinde başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz