Ali İhsan Yavuz’dan SESOB’a Ziyaret

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Sakarya AK Parti İl Başkanı Yunus Tever ve Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ne bir dizi ziyaretlerde bulundu.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, İl Başkanı Yunus Tever ve Başkan Fevzi Kılıç, Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ne bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Yavuz ve Kılıç’ı makamında ağırlayan Başkan Alişan, Oda Başkalarının da bulunduğu basın toplantısında açıklamalarda bulunan Alişan, “esnaf ve sanatkarların son günlerde yaşadığı sıkıntıları çözüme kavuşması konusunda istişareler gerçekleştirdiklerini ifade etti.

Başkan Hasan Alişan; ” Esnaf ve sanatkarlarımızın son günlerde yaşadığı sıkıntıları paylaştık ve çözüm önerileri konusunda istişarelerde bulunduk, çözüm yolları aradık ifadelerine yer verdi.’’

Yavuz, oda başkanlarınlarının dertlerini tek tek not alarak dinledi.

Toplantının devamında yaptığı konuşma yapan Yavuz, bin yataklı hastane ve 106 yataklı Acil Durum Hastanesi ile ilgili Oda Başkanlarını bilgilendirdi.

Esnaf ve sanatkarların aşılanmasının öneminin çok büyük olduğuna değinen Yavuz, toplantının sonunda Başkan Hasan Alişan’a misafirperverlikleri için teşekkür ederek Erenler’ deki programının devamı için Muhtarlar Derneği ve Yunus Emre Meydanı’nda esnafları ziyarette gitti.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz