Ana sayfa Şirket Haberleri ADSL’de Myfi Dönemi Başladı

ADSL’de Myfi Dönemi Başladı

Sakarya’nın internet markası Myfi, ayda sadece 69,90 TL’den başlayan fiyatlarla limitsiz ve taahhütsüz internet paketlerini müşterilerinin hizmetine sunuyor.

AYDA 69,90 LİMİTSİZ ADSL
Özellikle altyapısı olmayan bölgelere yönelik sunduğu Air Fiber internet çözümleri ile Sakarya’nın internet sorununu ortadan kaldıran Myfi, yeni dönemde ADSL ve VDSL paketlerini de hizmet sundu. Ayda sadece 69,90 TL’den başlayan fiyatlarla ADSL paketleri veren Myfi, ayrıca müşterilerine limit ve taahhüt gibi koşulları şart koşmuyor. Yani Myfi ADSL paketleri ile kullanıcılar limitsiz ve özgür interneti uygun fiyata kullanabiliyor” dedi.


KULLANMADIĞINIZ İNTERNETİ ÖDEMEYİN
Pandemi döneminde taahhütsiz internetin ne kadar önemli olduğunun çok iyi ortaya çıktığını belirten Arabul, “Yaşadığımız pandemiden dolayı birçok esnafımız dükkanlarını kapatmak zorunda kaldı. Myfi olarak kullanıcılarımıza taahhüt şartı koşmadığımız için Myfi kullanan müşterilerimiz kullanmadıkları ayların parasını ödemek zorunda kalmıyor. Zira Myfi olarak bizim sistemimiz ön ödemeli ve ödediğinizi kullanıyor, ön ödeme yapmadığınız zaman ister ise internet hizmeti almıyorsunuz. Kullanıcılarımız bu sayede kullanmadıkları internetin parasını taahhüt verdikleri için ödemek zorunda kalmıyor” diye konuştu.

NASIL MYFİ’Lİ OLABİLİRİM
AKK’siz ve altapısız internet imkanı sunan Myfi, ADSL, VDSL ve Uzay İnterneti ile şirketlere yüksek upload çözümleri, simetrik internet paketleri ve Metro Ethernet hizmetleri veriyor. Myfi ayrıca kullanıcılarına belli bir kotayı aştıklarında internetin kesilmesi gibi seçenekler sunmuyor ve özgür internet sağlıyor. Sakarya’da altyapısız internetin adresi Myfi’de ayda 65 TL’den başlayan fiyatlarla Sabit ücret ve taahhütsüz abone olmak için 0850 500 0850 numaralı telefondan ve www.myfi.com.tr adresinden bilgi almak mümkün.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz